Życzenia

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Rada Rodziców pragnie złożyć serdeczne życzenia Dyrekcji , nauczycielom, wychowawcom, katechetom, pedagogom, jak również wszystkim pracownikom Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu

Praca z młodzieżą jest szczególnym powołaniem do czynnego towarzyszenia rozwojowi drugiego człowieka. Potrzeba młodych mistrzów edukacji, autorytetów miłości i prawdy, autorytetów szlachetnych serc i mądrych umysłów, którzy obok gruntownej i rzetelnej wiedzy nauczą miłości, otwartości i życzliwości wobec drugiego człowieka . To niezwykle trudne i odpowiedzialne zadanie. Dlatego życzymy Państwu dużo sił, abyście mogli jak najlepiej tę misję wypełnić. Życzymy, aby trud, zaangażowanie i okazana miłość przyniosły szacunek uczniów i osobistą satysfakcję. Niech każdy dzień opromienia Was radością.

Prezydium Rady Rodziców

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu