TORUŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA
Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Szkół Ponadgimnazjalnych
Komunikat z Finału Halowych Zawodów LA
Szkół Gimnazjalnych
DZIEWCZETA
100 m ( rocznik: 2002 i młodsze) 100 m ( rocznik : 2001 )
2. Tarkowska Natalia G 29 13,47 2. Borzewska Zuzanna G 29 13,38
40 m płotki ( rocznik:2001)
1. Cwynar Zuzanna G 29 7,64
300 m ( rocznik: 2001 )
1. Balewska Zuzanna G 29 51,52
600 m (rocznik: 2001 )
3. Koperska Wiktoria G 29 2.02,39
piłka lekarska (rocznik: 2001)
3. Borzewska Zuzanna G 29 11,80
skok w dal (rocznik: 2002 i młodsze)
1. Tarkowska Natalia G29 4,64
Skok wzwyż (rocznik 2002 i młodsze) skok w wzwyż ( rocznik 2001)
1.Ryszewska Klaudia G 29 1,50 1. Gołębiewska Hanna G 8 1,45
3. Dawid Amelia G 29 1,25 2. Balewska Zuzanna G 29 1,30
3. Piotrowska Agnieszka G 29 1,25
CHŁOPCY
100 m ( rocznik : 2001)
2. Geszkiewicz Kamil G 29 12,47
40 m płotki (rocznik:2002 i młodsi ) 40 m płotki ( rocznik:2001
1. Kozłowski Jakub G 29 7,37 1. Tarkowski Kacper G 29 6,33
3. Geszkiewicz Kacper G 29 6,56
300 m ( rocznik: 2002 i młodsi ) 300 m ( rocznik: 2001 )
1. Warot Kacper G 29 42,76 3. Świerczek Paweł G 29 41,12
600 m (rocznik: 2002 i modsi )
3. Kozłowski Jakub G 29 1.43,04
skok w wzwyż ( rocznik 2001)
2. Grabowski Mateusz G 29 1,55
Sztafeta mieszana 4 x 200 m
- Gimnazjum nr 29 1.49,59
- Gimnazjum nr 14 1.52,03
- Gimnazjum nr 8 1.52,38
- Gimnazjum nr 11 1.53,33
- Gimnazjum nr 24 1.54,27
- Gimnazjum nr 21 1.56,21
- Gimnazjum Akad. 2.00,16
Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta Chłopcy
m-ce |
Nazwa szkoły |
Ilość pkt. |
m-ce |
Nazwa szkoły |
Ilość pkt. |
I |
Gimnazjum nr 29 |
58 |
I |
Gimnazjum nr 29 |
53,8 |
II |
Gimnazjum nr 24 |
34 |
II |
Gimnazjum nr 14 |
34,8 |
III |
Gimnazjum nr 11 |
30 |
III |
Gimnazjum Akad. |
32,5 |
IV |
Gimnazjum nr 8 |
25,5 |
IV |
Gimnazjum nr 8 |
26,5 |
V |
Gimnazjum Akad. |
22,5 |
V |
Gimnazjum nr 9 |
23 |
VI |
Gimnazjum nr 34 |
19 |
VI |
Gimnazjum nr 28 |
21 |
VII |
Gimnazjum nr 28 |
19 |
VII |
Gimnazjum nr 11 |
21 |
VIII |
Gimnazjum nr 14 |
15,5 |
VIII |
Gimnazjum nr 3 |
17,5 |
IX |
Gimnazjum nr 3 |
14 |
IX |
Gimnazjum nr 34 |
15 |
X |
Gimnazjum nr 21 |
9 |
X |
Gimnazjum nr 15 |
12,5 |
XI |
Gimnazjum nr 9 |
9 |
XI |
Gimnazjum nr 24 |
9 |
XII |
Gimnazjum Salezjanie |
4 |
XII |
Gimnazjum nr 21 |
3 |
XIII |
Gimnazjum nr 15 |
1 |
|
|
|
Toruń, 26.01.2017
TORUŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA
Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Szkół Ponadgimnazjalnych
Komunikat z Finału Halowych Zawodów LA
Szkół Gimnazjalnych
DZIEWCZETA
100 m ( rocznik: 2002 i młodsze) 100 m ( rocznik : 2001 )
2. Tarkowska Natalia G 29 13,47 2. Borzewska Zuzanna G 29 13,38
40 m płotki ( rocznik:2001)
1. Cwynar Zuzanna G 29 7,64
300 m ( rocznik: 2001 )
1. Balewska Zuzanna G 29 51,52
600 m (rocznik: 2001 )
3. Koperska Wiktoria G 29 2.02,39
piłka lekarska (rocznik: 2001)
3. Borzewska Zuzanna G 29 11,80
skok w dal (rocznik: 2002 i młodsze)
1. Tarkowska Natalia G29 4,64
Skok wzwyż (rocznik 2002 i młodsze) skok w wzwyż ( rocznik 2001)
1.Ryszewska Klaudia G 29 1,50 1. Gołębiewska Hanna G 8 1,45
3. Dawid Amelia G 29 1,25 2. Balewska Zuzanna G 29 1,30
3. Piotrowska Agnieszka G 29 1,25
CHŁOPCY
100 m ( rocznik : 2001)
2. Geszkiewicz Kamil G 29 12,47
40 m płotki (rocznik:2002 i młodsi ) 40 m płotki ( rocznik:2001
1. Kozłowski Jakub G 29 7,37 1. Tarkowski Kacper G 29 6,33
3. Geszkiewicz Kacper G 29 6,56
300 m ( rocznik: 2002 i młodsi ) 300 m ( rocznik: 2001 )
1. Warot Kacper G 29 42,76 3. Świerczek Paweł G 29 41,12
600 m (rocznik: 2002 i modsi )
3. Kozłowski Jakub G 29 1.43,04
skok w wzwyż ( rocznik 2001)
2. Grabowski Mateusz G 29 1,55
Sztafeta mieszana 4 x 200 m
1. Gimnazjum nr 29 1.49,59
2. Gimnazjum nr 14 1.52,03
3. Gimnazjum nr 8 1.52,38
4. Gimnazjum nr 11 1.53,33
5. Gimnazjum nr 24 1.54,27
6. Gimnazjum nr 21 1.56,21
7. Gimnazjum Akad. 2.00,16
Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta Chłopcy
m-ce |
Nazwa szkoły |
Ilość pkt. |
m-ce |
Nazwa szkoły |
Ilość pkt. |
I |
Gimnazjum nr 29 |
58 |
I |
Gimnazjum nr 29 |
53,8 |
II |
Gimnazjum nr 24 |
34 |
II |
Gimnazjum nr 14 |
34,8 |
III |
Gimnazjum nr 11 |
30 |
III |
Gimnazjum Akad. |
32,5 |
IV |
Gimnazjum nr 8 |
25,5 |
IV |
Gimnazjum nr 8 |
26,5 |
V |
Gimnazjum Akad. |
22,5 |
V |
Gimnazjum nr 9 |
23 |
VI |
Gimnazjum nr 34 |
19 |
VI |
Gimnazjum nr 28 |
21 |
VII |
Gimnazjum nr 28 |
19 |
VII |
Gimnazjum nr 11 |
21 |
VIII |
Gimnazjum nr 14 |
15,5 |
VIII |
Gimnazjum nr 3 |
17,5 |
IX |
Gimnazjum nr 3 |
14 |
IX |
Gimnazjum nr 34 |
15 |
X |
Gimnazjum nr 21 |
9 |
X |
Gimnazjum nr 15 |
12,5 |
XI |
Gimnazjum nr 9 |
9 |
XI |
Gimnazjum nr 24 |
9 |
XII |
Gimnazjum Salezjanie |
4 |
XII |
Gimnazjum nr 21 |
3 |
XIII |
Gimnazjum nr 15 |
1 |
|
|
|