UWAGA! UWAGA!

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Strona www.gimnazjum29.torun.pl nie jest aktualizowana w związku z reorganizacją Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2.

Wszelkie informacje dotyczące gimnazjalistów dawnego Gimnazjum Nr 29 można będzie znaleźć na stronie II Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Toruniu w zakładce Oddziały gimnazjalne - www.drugielo.torun.pl

Sukces gimnazjalistów!

W dniu 17.05.2018 uczniowie kl. 3c Izabela Łęc i Bartosz Gembarski odnieśli znaczący sukces w Konkursie Języka Angielskiego "Mała Matura" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 - Iza została laureatką konkursu, zajmując III miejsce, a Bartek został finalistą i zajął V miejsce. Jest to ogromne osiągnięcie, ponieważ konkurs jest przeprowadzany na bardzo wysokim poziomie, a ponadto startowali w nim uczniowie najlepszych szkół, trzeba więc było wykazać się znakomitą znajomością języka angielskiego. Garatulujemy!

UWAGA! Zmiana planu!

Drodzy uczniowie!

Od 14 maja nastąpi zmiana planu lekcji. Aktualny plan można znaleźć na stronie - http://www.gimnazjum29.torun.pl/plan/

Prezentacja projektu "LUDZIE, STYLE, EPOKI"

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na uroczystą prezentację projektu "Ludzie, style, epoki" w wykonaniu uczniów klas II Gimnazjum Nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu, która odbędzie się 27 marca 2018 r. (wtorek) o godz. 17:00.

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na kolejne zebrania z rodzicami, które odbędą się 20 marca br. o godz. 17:00 oraz konsultacje nauczycielskie do godziny 19:30.

Więcej artykułów…